o gabinecie

Fizjo-Factory– gabinet zajmujący się kompleksową rehabilitacją m.in.: ortopedyczną, pourazową, sportową, uroginekologiczną oraz dziecięcą. Zapewniamy również szeroko pojętą terapię osteopatyczną, świadczoną przez wykwalifikowanego osteopatę w przypadku dolegliwości bólowych i schorzeń pochodzących nie tylko z układu ruchu! Cechuje nas indywidualne podejście do pacjenta i profesjonalizm– skupiamy się na odnalezieniu przyczyny, a nie tylko zaleczeniu skutków urazu bądź choroby. Celna diagnoza i skuteczna terapia dają gwarancję szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Naszym zadaniem jest Wam pomóc! I dokładamy wszelkich starań by to zrobić. Ponadto atmosfera panująca podczas wizyty w gabinecie sprawia, że chce się do nas wracać 😉

DSC01123-2-min

DOMINIKA

Magister fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytecie Medycznego. Nie traktuje swojej pracy jako obowiązek, a pasje. Pracuje z osobami trenującymi amatorsko jak i zawodowo. Fizjoterapeuta m. in.: zawodniczek dwuboju olimpijskiego oraz zawodników CrossFit. Specjalizuje się w terapii narzędziowej oraz igłoterapii. Uważa, że proces powrotu do sprawności powinien być wspierany odpowiednim planem terapeutycznym, a kluczem do pełni zdrowia jest aktywny udział pacjenta w całym procesie. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. 

Pracuje również z kobietami w ciąży i po porodzie tak by mogły wrócić do pełni sił. Nie ogranicza się i żaden przypadek i pacjent nie jest jej straszny! W warsztat jej pracy wchodzą techniki manualne, masaż tkanek głębokich, kinesiology taping, flossing, terapii bańkami, reedukacja nerwowo- miśniowa, manipulacje nerwowo- mięśniowe.

DSC01268-min

Mateusz

Magister fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Absolwent medycyny osteopatycznej na Akademii Osteopatii w Warszawie. Założyciel gabinetu Fizjo-Factory. W zawodzie pracuje od 8 lat, a swój warsztat poszerza, kończąc wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii, jak i osteopatii. Doświadczenie zbierał pracując między innymi w klinice „Kriosonik Legia”, gdzie zajmował się ludźmi aktywnymi, jak i profesjonalnymi sportowcami: tenisiści, piłkarze, bokserzy, rugbiści. Fizjoterapeuta tenisistki Igi Świątek podczas turnieju US Open w Nowym Jorku. 

Jak sam mówi- „Każdy pacjent jest wyjątkowy”, jednak największą radość sprawia mu praca z maluszkami i kobietami w ciąży. W przyszłym roku ma nadzieje dołożyć do swojego dorobku tytuł doktora osteopatii, kończąc cykl 5 letniej nauki.

D49E68D8-1A60-43D6-B9D7-CE1C691E

Karolina

Absolwentka  Uniwersytetu Medycznego  w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł licencjata i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła jako magister. Idąc na studia wiedziała, że chce pracować z dziećmi. Nie mogło być inaczej- została terapeutą niemowląt. Od początku swojej kariery zawodowej  podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i kursach.  W swojej pracy kieruje się słuchaniem potrzeb  rodzica i dziecka,  analiząc ruch i postęp podczas zajęć. Na pierwszym miejscu stawia na  nawiązanie więzi z dzieckiem oraz zadbanie o komfortowe warunki terapii.

Wykształcenie i szkolenia:

  • Szkolenie NDT-Bobath (dzieci)
  • Diagnostyka metodą Prechtla
  • Hipotonia u niemowląt
  • Kurs RUSI
  • Terapia Ręki
  • Ocena neurorozwojowa dziecka i przykłady postępowania fizjoterapeutycznego