o gabinecie

Fizjo-Factory– gabinet zajmujący się kompleksową rehabilitacją m.in.: ortopedyczną, pourazową, sportową, uroginekologiczną oraz dziecięcą. Zapewniamy również szeroko pojętą terapię osteopatyczną, świadczoną przez wykwalifikowanego osteopatę w przypadku dolegliwości bólowych i schorzeń pochodzących nie tylko z układu ruchu! Cechuje nas indywidualne podejście do pacjenta i profesjonalizm– skupiamy się na odnalezieniu przyczyny, a nie tylko zaleczeniu skutków urazu bądź choroby. Celna diagnoza i skuteczna terapia dają gwarancję szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Naszym zadaniem jest Wam pomóc! I dokładamy wszelkich starań by to zrobić. Ponadto atmosfera panująca podczas wizyty w gabinecie sprawia, że chce się do nas wracać 😉

DSC01123-2-min

DOMINIKA

Magister fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytecie Medycznego. Nie traktuje swojej pracy jako obowiązek, a pasje. Pracuje z osobami trenującymi amatorsko jak i zawodowo. Fizjoterapeuta m. in.: zawodniczek dwuboju olimpijskiego oraz zawodników CrossFit. Specjalizuje się w terapii narzędziowej oraz igłoterapii. Uważa, że proces powrotu do sprawności powinien być wspierany odpowiednim planem terapeutycznym, a kluczem do pełni zdrowia jest aktywny udział pacjenta w całym procesie. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. 

Pracuje również z kobietami w ciąży i po porodzie tak by mogły wrócić do pełni sił. Nie ogranicza się i żaden przypadek i pacjent nie jest jej straszny! W warsztat jej pracy wchodzą techniki manualne, masaż tkanek głębokich, kinesiology taping, flossing, terapii bańkami, reedukacja nerwowo- miśniowa, manipulacje nerwowo- mięśniowe.

DSC01268-min

Mateusz

Magister fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Absolwent medycyny osteopatycznej na Akademii Osteopatii w Warszawie. Założyciel gabinetu Fizjo-Factory. W zawodzie pracuje od 8 lat, a swój warsztat poszerza, kończąc wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii, jak i osteopatii. Doświadczenie zbierał pracując między innymi w klinice „Kriosonik Legia”, gdzie zajmował się ludźmi aktywnymi, jak i profesjonalnymi sportowcami: tenisiści, piłkarze, bokserzy, rugbiści. Fizjoterapeuta tenisistki Igi Świątek podczas turnieju US Open w Nowym Jorku. 

Jak sam mówi- „Każdy pacjent jest wyjątkowy”, jednak największą radość sprawia mu praca z maluszkami i kobietami w ciąży. W przyszłym roku ma nadzieje dołożyć do swojego dorobku tytuł doktora osteopatii, kończąc cykl 5 letniej nauki.

DSC00930-min

Agata

Absolwentka 5 letnich podyplomowych studiów z medycyny osteopatycznej na Akademii Osteopatii w Warszawie oraz Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej na kierunku Fizjoterapia. Jest szczególnie ceniona za cierpliwość, wrażliwość i dokładną diagnostykę. Te cechy powodują, że jest idealną terapeutką dla dzieci.Nawet najmłodsi pacjenci z chęcią wracają do gabinetu gdy jest taka potrzeba.
Dzięki swojej wiedzy może również pomóc kobietom w ciąży i po porodzie. Ukończyła wiele dodatkowych kursów oraz szkoleń z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Interesuje ją również przygotowanie kobiet do porodu oraz praca w zakresie uroginekologii. Od 14 lat pracuje z różnymi przypadkami zarówno dzieci i dorosłych.W swojej terapii patrzy na pacjenta holistycznie.
DSC00842-min

Kasia

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W pracy z pacjentami wykorzystuje elementy terapii manualnej, masaż tkanek głębokich, a także bańkę chińską i kinesiologytaping. Kasia doświadczenie zdobywała na praktykach w kilku renomowanych klinikach ortopedii i medycyny sportowej w Polsce. Obecnie jest również fizjoterapeutą Kadry Polskiej w Lekkiej Atletyce. Swoją wiedzę i kompetencje poszerza również uczestnicząc w licznych konferencjach, sympozjach i warsztatach. Dla Kasi największą satysfakcją w pracy jest możliwość obserwowania jak pacjent osiąga swój cel, niezależnie od tego czy chodzi o przebiegnięcie maratonu czy pokonanie schodów do mieszkania.