Strefa relaksu

Strefa relaksu

Żyjesz w ciągłym stresie, zdenerwowaniu i napięciu? Chcesz odpocząć psychicznie i fizycznie ? To idealne miejsce dla Ciebie! Zapewniam szereg relaksujacych i odprezających masaży, które z pewnością dodadzą Ci energii , pobudzą do działania i zapewnią znakomite samopoczucie!

 

Masaż gorącymi kamieniami

Adult woman having hot stone massage in spa salon Masaż gorącymi kamieniami opiera się na filozofii obejmującej terapię meridianów, czyli centrów energetycznych znajdujących się w ciele człowieka. Odpowiednie pobudzanie czakr zapewnia prawidłowy przepływ w ciele energii Qi niezbędnej do utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia.

Masaż gorącą czekoladą

Spa therapy for young woman receiving cosmetic mask Masaż ten ten wykonywany jest naturalną roztopioną gorącą czekoladą. Wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne, wyszczuplające i odżywcze czekolady, która znana jest od wieków ze swojego pozytywnego wpływu na psychikę – poprawia samopoczucie, działa antydepresyjnie pobudzając organizm do produkcji endorfin tzw. „hormonu szczęścia”, dlatego też masaż ten bardzo polecamy osobom zestresowanym i zapracowanym, szczególnie w okresie przesilenia jesiennego!. Ponadto czekolada wykazuje działanie typowo wyszczuplające, przyspieszające przemianę materii oraz spalanie tkanki tłuszczowej, działa przeciwstarzeniowo, rewitalizuje zmęczoną skórę poprawiając jej koloryt.

Masaż świecą

Kerzenwachs Massage Masaż woskiem aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie i relaks. Polecam przede wszystkim osobom zmęczonym, które zmagają się ze stresem i chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz pragnących poprawić kondycję własnej skóry. Masaż ciepłym aromatycznym woskiem świecy ma charakter rytualny. Intensywny zapach, ciepłe światło świec oraz odprężająca muzyka sprawią, że poczujecie się zrelaksowani i szczęśliwi.

 

Masaż relaksacyjny

Man having massage in the spa salon Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Masaż bańką chińską

B Trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany w 10-12 seriach, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Cena terapeutycznego masażu może odstraszać, jednak warto zainwestować, by potem móc się cieszyć dobrym zdrowiem przez lata. Wynosi ona ok. 80zł za 30 minut masażu.

Bańki chińskie stosowane są do masażu pleców ale i nie tylko. Znakomicie usuwają wszelkie blokady energetyczne. Przynosi ulgę i ukojenie w przypadku różnych dolegliwości poprzez energetyzowanie i rozgrzanie odpowiednich punktów ciała. Przystawiając bańkę w określonym punkcie ciała, wyrównuje się poziom energii w miejscach chorych. Najczęściej są to napięte mięśnie, bolące stawy czy receptor odpowiadający narządowi wewnętrznemu.